«Ти дитина поки ти віриш»: мешканцям області презентували дитячий мюзикл «В.о. Святого Миколая»

24 грудня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Упродовж новорічно-різдвяного періоду мешканці області можуть поринути у зимову казку: львівські режисери підготували для сімейного перегляду дитячу кіноісторію «В.о. Святого Миколая». Зокрема сьогодні, 24 грудня, відбувся  її допрем‘єрний показ.

«В.о. Святого Миколая» - це різдвяний мюзикл, фільм для всієї родини про галицьке свято Миколая в сучасній обробці. Це історія про стосунки батька та його невгамовної  доньки, які напередодні свята Миколая потрапляють в несподівану історію та шукають щастя одне в одному. Розповідають автори стрічки.

«Наш фільм - це проект про найважливіше, що є в кожного: про родинні стосунки та сімейну любов. Олександр - супер зайнятий батько, який всяко намагається налагодити свою кар‘єру. За роботою забуває про час з донькою, не розуміє та не підтримує її. Донька Юстина - справжня максималістка. У школі хоче бути найпопулярнішою, на конкурсі талантів - найкращою. Та навіть із поганого батька обманом зробити найуспішнішого та найтурботливішого. Чи вдасться батькові порозумітись з донькою та чи прийде цього року Святий Миколай до Юстини? Ось  такою є головна інтрига нашого фільму»,-  розповів автор проекту Михайло Лишак.

Допомагають головним героям справжній Святий Миколай та його вірний помічник – Ангел.

Основна мотивація авторів фільму - створити український продукт з максимальним залученням аматорів. Тут, справді, багато акторів-початківців, які вперше спробували свої сили в кіно.

«Тільки головні герої, яких є семеро, мали 280 різних образів. Локацій - 45, 11 оригінальних треків. У нас у фільмі багато дітей. Зйомки були справжньою атракцією для них. Деколи у нас зйомки починалась пізно ввечері і затягувалась до ранку, проте діти не хотіли йти додому, бо їм дуже подобався процес участі у фільмі», - розповів Михайло Лишак.

Допрем’єрні покази фільму відбудуться також 28 та 29 грудня. Зазначимо, що гроші від продажу квитків автори фільму скерують у Львівський обласний неонатальний центр, де допомагають передчасно народженним діткам, для реалізації проекту «Банк грудного молока».

Додамо, що створення фільму «В.о. Святого Миколая» стало можливими завдяки підтримці Львівської ОДА. На цю кінострічку виділили фінансовий ресурс в межах конкурсу на підтримку регіонального кінематографу.

«Ми раді підтримати ініціативу створення українського кінопродукту. Фільм демонструє, що сучасне дитяче українське кіно може бути доступним, цікавим, популярним»,-  зазначив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

 

Юлія Савостейко 

Ключові слова:

фільм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook