Цьогоріч завершать будівництво Верхньосиньовидненської школи

22 квітня 2020р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У рамках національного проєкту «Велике будівництво» у 2020 році на Львівщині планують завершити реконструкцію з добудовою Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області.

Станом на 1 січня 2020 року у Верхньосиньовидненській школі навчається 341 учень та 21 дошкільнят. Розглядаючи мережу та наповнюваність класів на найближчі роки, спостерігається зростання кількості учнів та класів, а саме: у 2020-2021 н.р. – 364 учні та 22 дошкільнят, у 2021-2022 н.р. – 380 учнів.

Верхньосиньовидненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів займає приміщення трьох корпусів, збудованих у кінці ХІХ – на початку ХХ ст. Корпус школи № 3 знаходиться у незадовільному стані та не відповідає жодним санітарно-гігієнічним вимогам. Для того, щоб дістатися до школи, учням молодших класів доводиться переходити трасу міжнародного значення Київ – Чоп, що ставить під загрозу життя і здоров'я дітей. У корпусі № 3 відсутні внутрішні санвузли та можливість їх встановлення. Покрівля протікає, вікна і двері знаходяться у вкрай незадовільному стані. Виникає нагальна потреба у навчальних приміщеннях, а саме класних кімнатах.

Окрім цього, у школі, яка є однією з найбільших ЗЗСО у Сколівському районі, відсутній спортивний зал, уроки фізичної культури проводяться у класах. Відсутність обіднього залу і харчового блоку унеможливлює організацію харчування учнів. За відсутності приміщення актового залу загальношкільні заходи вчителі змушені проводити у класах. Бібліотека розміщена у пристосованому приміщені. Читальний зал – відсутній. Найбільшою проблемою є забезпечення належного температурного режиму. Опалення у школі – пічне, розраховане на дрова, відсутній обігрів коридорів. Врахувавши колективну думку батьків і педагогів школи, дирекцією школи з вересня 2015 року було прийнято рішення про переведення учнів 3, 4, 7, 8 класів у навчальні приміщення корпусів школи № 1 та № 2, тим самим використавши всі можливі для навчання учнів класні кімнати і кабінети.

У 2015 році на сесії селищної ради смт. Верхнє Синьовидне було прийнято рішення про виготовлення проектно-кошторисної документації «Реконструкція з добудовою Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сколівської районної ради Львівської області».

У 2017 році в добудові були проведені внутрішні роботи (штукатурка стін, встановлення сходових кліток, часткове проведення водопостачання, каналізування та встановлення електромереж).

У 2019 році проведено роботи по перекриттю існуючого корпусу школи, змонтовано частину системи опалення із встановленням твердопаливних котлів, проведено роботи з оздоблення і фарбування приміщень добудови, завершено систему водовідведення і каналізування, закуплено системи очищення стоків, пожежні резервуари, підведено внутрішнє силове обладнання. Також, у рамках проєкту, проведено роботи з утеплення і оздоблення фасаду і цокольного приміщення новобудови та існуючого корпусу із частковим благоустроєм території школи.

Проєктом передбачено повну реконструкцію всіх навчальних приміщень існуючого корпусу та утеплення перекриття.

Реалізація цих завдань створить умови для організації і ведення освітнього процесу та надасть неповторний архітектурно-естетичний образ смт. Верхнє Синьовидне, адже саме тут щорічно 9 листопада проходить урочисте відкриття Міжнародного конкурсу української мови ім. П. Яцика.

Довідково:

Освітні досягнення:

У 2017-2018 н.р. учні школи посіли друге місце серед шкіл району за результатами ЗНО-2018, ІІІ місце – в обласній олімпіаді з географії, ІІ місце – в обласному конкурсі мультимедійних презентації «Моя маленька Батьківщина – душі потіха і розрада», ІІ місце – в обласному конкурсі «Непізнана історія мого краю».

У 2018-2019 н.р. – п’яте місце серед шкіл району за результатами ЗНО-2019, двоє учнів 11 класу підтвердили знання та отримали свідоцтва про здобуття загальної середньої освіти особливого зразка «Золота медаль».

У 2019-2020 н.р. вчитель Мозіль О.В. стала переможницею обласного та фіналісткою Всеукраїнського етапів у конкурсі «Учитель року – 2019» у номінації «Географія» .

Також протягом 2017-2019 років реалізовано:

1. Обласний проєкт «Спортивний майданчик», у рамках якого встановлено футбольний майданчик із штучним покриттям і тренажерне обладнання.

2. Школа двічі ставала переможцем конкурсів проєктів місцевих ініціатив у 2018 та 2019 роках.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook