Велике будівництво: на Львівщині проводять ремонт дороги Сокаль-Стоянів

27 квітня 2020р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

У межах проєкту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, триває ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення  О141602 Сокаль-Стоянів.

Середній ремонт  цієї автомобільної дороги  розпочали торік. За рахунок коштів, виділених з державного дорожнього фонду, відремонтували 3,15 км дорожнього покриття в межах населеного пункту с. Бишів.

У 2020 році за рахунок коштів, передбачених з державного дорожнього фонду, продовжуються ремонтні роботи в межах яких планується відремонтувати понад 6 км дорожнього покриття.

Станом на сьогоднішній день на автомобільній дорозі Сокаль - Стоянів завершують роботи з розпушування покриття та розпочали влаштування основи щебенево-піщаної суміші. Найближчим часом заплановано приступити до влаштування нового асфальтобетонного покриття.

Ремонтні роботи виконує підрядна організація МПП «НАРА» на ділянці від с. Бишів до с. Стоянів.

Ця автомобільна дорога є важливим транспортним сполученням, адже проходить територією двох районів (Сокальського та Радехівського). Сполучає населені пункти з центром ОТГ та з дорогою державного значення Н-17 Львів – Радехів – Луцьк.

Нагадаємо, 1 березня 2020 року в Україні стартував проєкт «Велике будівництво». Проект спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та соціально важливими об’єктами, такими як: школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook