Максим Козицький зустрівся з представниками Офісу залучення інвестицій UkraineInvest

11 березня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Про законодавчу базу та залучення інвестицій в область спілкувався сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький із представниками Офісу залучення інвестицій UkraineInvest.

Робота Офісу націлена на забезпечення інвесторів актуальною інформацією щодо особливостей ведення бізнесу в країні, а також щодо діяльності в основних галузях економіки - агробізнесі, виробництві, енергетиці, інфраструктурі, сфері інноваційних технологій.

Сторони обговорили положення Закону України «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями», зокрема на кого розповсюджується закон та як можна збільшити його привабливість через спільні підприємства. Так, кооперуючись, представники середнього бізнесу матимуть змогу скористатись перевагами цього закону.

Представник UkraineInvest розповів про аналіз ринку США. Тут, як він зазначив, на логістику товарів в Європу щороку витрачають 70 млрд доларів. За умов інвестування 1 млрд доларів в релокацію додана вартість для підприємства складе 15 млрд доларів. Відтак, для ринку США такі аргументи можуть бути вагомими в обговоренні потенційного інвестування в Україну. Спілкувались також і про релокацію підприємств в Україну, інвестиційні проекти Львівської ОДА, а також співпрацю облдержадміністрації з UkraineInvest. Зупинились і на планах розвитку Львівської області. Обговорили території, ділянки та споруди, на базі яких можна реалізовувати різноманітні проекти. Одним з таких є парк розваг в Брюховичах.

Зокрема, як йшлося під час зустрічі, сьогодні UkraineInvest розробляють CRM систему, що полегшить комунікацію між областями та потенційними інвесторами.

«Маючи доступ ми можемо завантажувати інвест проекти, які побачать великі компанії світу та впливові люди», - розповіли представники UkraineInvest.

UkraineInvest активно розвивають мережу та хочуть до кінця цього року запустити 50-70 представництв в інших країнах світу.

Довідково: Офіс залучення інвестицій (UkraineInvest) є постійно діючим дорадчим органом при Кабінеті Міністрів України, що був створений постановою Уряду в жовтні 2016 року з метою залучення в Україну прямих іноземних інвестицій та вдосконалення іміджу держави як привабливої для інвестування країни.

Для координації діяльності Офісу та звітування Уряду за питання, пов’язані з супроводом інвестицій, Урядом України також призначено Урядового уповноваженого з питань інвестицій. UkraineInvest сприяє координації діяльності органів виконавчої влади у врегулюванні проблемних питань, які постають під час інвестування в українську економіку.

Фахівці Офісу готують пропозиції стосовно формування, покращення та реалізації інвестиційного потенціалу України, розвитку ключових інвестиційних проектів, стимулювання інвестиційного середовища в Україні та захисту прав інвесторів. Офіс залучення інвестицій активно працює над розробкою нормативно-правової бази ведення бізнесу в Україні, здійснює експертний аналіз бізнес-клімату, аналізує основні проблеми розвитку ділового клімату в Україні.

Основні напрямки діяльності офісу: формування сприятливого інвестиційного клімату; допомога інвесторам у веденні бізнесу в Україні; генерування можливостей для збільшення інвестицій в економіку України. Заходи, які реалізуються Офісом, включають проведення інвестиційних семінарів та зустрічей, участь у спеціалізованих виставках, заходи в галузі прямого маркетингу, організацію візитів потенційних інвесторів, пошук місцевих партнерів для потенційних інвесторів, надання допомоги в отриманні необхідних дозволів та погоджень тощо.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook