«Доступні кредити 5-7-9% та іпотечне кредитування – двигуни для економіки», - голова правління АТ «Кредобанк»

16 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У межах Міжнародного Економічного форуму триває дискусія щодо впливу пандемії на економіку та те, яким є постпандемічний світ. Розпочав дискусію в онлайн-форматі норвезький професор Ерік Райнерт, а вже наживо продовжили обговорення інші експерти.

«Ми живемо у цікавий час. Цей час показує всі проблеми, які ми накопичили упродовж багатьох років. Український бізнес звик працювати в системі постійних змін. Ми навчилися виживати. Проте, нам бракує системності», - зазначив Президент ТПП Геннадій Чижиков.

За його словами, сьогодні суспільство має навчитися працювати системно. Брати щось у попередників і рухатись вперед. Геннадій Чижиков зазначив, що попри пандемію, українську економіку у найближчі роки чекає швидкий ріст.

«Головний меседж – свобода підприємництва. Що  більше буде цього, то краще», - додав спікер.

На двох актуальних програм підтримки бізнесу в час ковіду наголосив Голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

«Потужним імпульсом для розвитку може бути Програма 5-7-9 - заходи захисту економіки в час пандемії. Це механізм допомоги держави для підприємців і він добре спрацював», - зазначив Єжи Яцек Шугаєв.

«Зараз завдяки зменшенню відсоткової ставки і підтримки з боку держави бачимо реальний ріс іпотечного кредитування, яке тільки почалось в Україні. Бо це двигун для економіки, який дає не тільки заробляти банкам, але є реальним стимулом для економіки»,- наголосив Голова правління АТ «Кредобанк».

Ключові слова:

Економічний Форум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook