«Об’єкти соціальної інфраструктури повинні бути завершені якісно і своєчасно!», - Андрій Годик

22 листопада 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулась нарада з головами райдержадміністрацій, територіальних громад, замовниками будівництва та керівниками підрядних організацій об’єктів, які реалізуються у поточному році в межах Програми Президента України  «Велике будівництво» та за кошти державного фонду регіонального розвитку.

Для реалізації цих об’єктів у поточному році облдержадміністрація залучила фінансування з державного та обласного бюджетів в необхідних обсягах.

«Замовники будівництва спільно з підрядними організаціями зі свого боку повинні забезпечити виконання та завершення будівельних робіт згідно з затвердженими планами-графіками. Однак, за підсумками робочих виїздів з’явилось багато запитань і зауважень до темпів виконання робіт на окремих об’єктах, серед яких школи в смт Гірник та с.Прилбичі, Новокропивницький НВК, дитсадок в с. Воля-Висоцька, стадіони в м. Сокаль та м. Яворів, басейн в с. Давидів», - зазначив Андрій Годик.

Перший заступник наголосив, що така ситуація є неприпустимою.

«В умовах завершення бюджетного року це неприпустимо. Відтак, облдержадміністрація спільно з головами райдержадміністрацій посилює контроль за цими об’єктами: щоденні виїзди моніторингової групи на місця, фіксація кількості працівників підрядної організації на об’єкті, щоденне звітування голів райдержадміністрацій про обсяг виконаних робіт. Об’єкти соціальної інфраструктури повинні бути завершені якісно і своєчасно», - підсумував Андрій Годик.

Довідково:

В межах програми Президента України «Велике будівництво» на Львівщині реалізують 16 об’єктів (2 садочки, 5 шкіл, 7 спортивних об’єктів, 1 ЦНАП, 1 об’єкт культури).

Ключові слова:

велике будівництво

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook