«Велике Будівництво»: у Давидові завершили реконструкцію басейну оліймпійського стандарту

20 грудня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні у с. Давидів Львівського району після трирічної реконструкції відкрили басейн дитячої юнацької спортивної школи «Тризуб плюс». Ремонтні роботи профінансували за кошти субвенції з державного бюджету у межах президентської програми «Велике Будівництво», обласного та місцевого бюджетів.

Як зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, з обласного бюджету на реконструкцію басейну скерували 5,5 млн грн, а плаванням тут зможуть займатися понад півторисотні учнів.

«Реалізація проекту створить умови для проведення тренувальних занять 150 вихованців ДЮСШ, а також дасть можливість проводити спортивні змагання з водних видів спорту місцевого, районного, обласного, державного рівнів. Діти мають зростати не тільки освіченими, а й фізично здоровими!

Я дякую всім, хто долучився до робіт з реконструкції та облаштування басейну: і колегам, і місцевій владі, і всім вам, хто чесно сплачує податки, бо за всіма словами про бюджет криється ваша щоденна праця. Плавання не просто так вважається одним з найкорисніших видів активності і дозвілля. Його користь для  здоров'я доведена і досвідом людства, і величезною кількістю сучасних наукових досліджень. У часі пандемії можливість займатися плаванням є справді важлива. Тому ще раз вітаю – вона у вас є», - сказав Максим Козицький.

Зараз на об'єкті тривають завершальні роботи – влаштування плитки, та облаштування великої чаші. Повноцінне введеня в експлуатацію заплановано на березень 2022 року.

Упродовж 2018-2020 років провели загально-будівельні роботи, зовнішнє оздоблення та утеплення фасаду, заміну віконних та дверних блоків, улаштовано дах, стіни та перегородки. Окрім того, у межах реконструкції провели:

  • фасадні та внутрішні оздоблювальні роботи;
  • заміна віконних та дверних блоків;
  • улаштування покрівлі;
  • підведення інженерних мереж;
  • реконструкцію двох басейнів: навчально-тренувальний для навчання плавання та оздоровчих занять для дорослого населення, пропускною здатністю – 24 люд./год (25х8,5 м), а також басейн для навчання плавання молодшого та середнього шкільного віку, пропускною здатністю 14 дітей/год (10х6 м)
  • закупівлю та монтаж обладнання;
  • благоустрій території.

Вартість реконструкції склала 26,9 млн грн, з яких – 15,6 млн грн скерували з державного бюджету, 5,5 млн грн –з обласного бюджету, 5,8 млн – з бюджету громади. Ремонтні роботи виконала підрядна організація ПП «КФ ГРУП».

Довідково:

Басейн ДЮСШ «Тризуб плюс» збудували у 1989 році. Довгий час басейн перебував у  незадовільному технічному стані, комунікації будівлі застаріли та не могли експлуатуватися без проведення реконструкції.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook