На Яворівщині представили новообраного голову Яворівської райдержадміністрації

20 квітня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 квітня, в сесійному залі Яворівської районної ради заступник голови Львівської ОДА Іван Собко представив громаді, головам міських, селищних, сільських рад, представникам ЗМІ та громадськості, колективу райдержадміністрації, керівникам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, народним депутатам новообраного голову Яворівської районної державної адміністрації Ярослава Коминського.

Іван Собко зачитав розпорядження Президента України про призначення Ярослава Коминського та привітав новообраного голову, наголосив на головних завданнях та побажав плідної праці.

В свою чергу, Ярослав Коминський подякував за довіру Президенту України, голові Львівської ОДА Максиму Козицькому та зазначив, що готовий роботи все від нього залежне, аби, поважаючи думку громадян, розвивати Яворівський район.

«Максим Зіновійович і наша команда бачать головою Яворівської РДА Ярослава Коминського, і це рішення підтримав Президент України. Ярослав – волонтер АТО, успішний підприємець, він усюди встигає. Той нехай йому все вдається! Ми гарантуємо, що від обласної державної адміністрації, голови, всіх заступників та структурних підрозділів підтримка буде максимальна. Яворівщина – потужний мобілізований район. Тому я прошу, щоби районна рада та районна адміністрація працювали разом та були опорою і підтримкою для всіх голів ОТГ», - сказав у вітальному слові Іван Собко.

З призначенням на посаду Ярослава Коминського привітали також народні депутати України Ростислав Тістик та Павло Бакунець, громадський діяч, правнук Івана Франка Петро Галущак, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Горбацьо.

Нагадаємо, Ярослава Коминського призначено головою Яворівської райдержадміністрації розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 14.04.2021 р.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook